Vpn İndir

Vpn İndir; hazırlanan bu sayfada ücretsiz vpn programlarına yer verdik.Günümüzde internette gezinmek son derece zor bir hal aldı.Bu nedenle tabi ki vpn kullanma gereksinimi duyuluyor.Vpn Nedir dilerseniz kısaca onu anlatalım.

Vpn Nedir?
Vpn uzun adı ile Virtual Private Network, yani Sanal Özel Ağ'ın kısaltılmasıdır.Kısacası Virtual Private Network (VPN), İnternet üzerinden başka bir ağa bağlanmayı sağlayan bağlantı türüdür.VPN istemcisi, TCP/IP (tünel protokolleri) tabanlı sanal bir bağlantı noktasına sanal bir arama gerçekleştirir.

Vpn kullanmak için programa ihtiyaç duyulmaktadır.Bunun için bir çok vpn programı bulunuyor.Ancak bunlardan hangisi güvenilir hangisi en iyi hizmeti veriyor bu durumu sizler için inceledik.Vpn programları arasında en iyisi en güveniliri Hotspot Shield adlı programdır.Dünya çapında popülerliğe sahip olan Hotspot Shield programı yaklaşık olarak 100 milyon kişi tarafından kullanılmaktadır.Hotspot Shield programı sayesinde ip adresiniz gizlenir internette nerelere girdiğiniz gizli tutulur.Diğer vpn programları şu şekildedir;

1.Hotspot Shield: Hotspot Shield, internet üzerinde kimliğinizi gizleyerek anonim olarak dolaşabileceğiniz ve yasaklı sitelere ekstra bir yazılıma ihtiyaç duymadan giriş yapabileceğiniz güçlü bir proxy programıdır.

2.VPN Unlimited: VPN Unlimited ile kişisel bilgi güvenliğinizi sağlayabilir ve yasaklı sitelere erişebilirsiniz

3.UltraSurf: UltraSurf, kullanıcılarına web üzerinde güvenli, gizli ve özgür bir ortamı ücretsiz bir şekilde sunan engelli sitelere giriş ve çevrimiçi güvenlik programıdır.

4.Tor Browser: Tor Browser, çevrimiçi güvenliğinizi ve gizliliğinizi korumanın dışında engelli sitelere de giriş yapabileceğiniz güvenilir bir web tarayıcısıdır.

5.Betternet: Betternet programını kullanarak bilgisayarınızdan sınırsız ve ücretsiz bir VPN servisine ulaşabilirsiniz.

6.ZenMate: ZenMate ile proxyler üzerinden internete kolaylıkla giriş yapabilir ve kişisel gizliliğinizi muhafaza edebilirsiniz.

Sizlere toplamda 6 adet program sunduk.Bu programlar arasında en çok kullanılan Hotspot Shield programıdır.Diğeri ise Zenmate programıdır.Zenmate programını şahsen bende kullanıyorum tarayıcınıza bağlanıyor.Bu sayede girmek istediğiniz sitelere giriş yapabilirsiniz.

Peki tüm bu programlar nasıl indirilir... işte sizlere linkleri.

PROGRAMLARI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

Yorumlar