Ktunnel Giriş

Ktunnel Giriş; sayfasına geldiniz.Ktunnel giriş sayfası ile hükümet yada şirketlerin engellediği internet sitelerine giriş yapabilirsiniz.Ktunnel vekil sunucu hizmetidir yani bizim sunucumuzu kullanarak yasak olan sitelere girebilirsiniz.Sunucumuz yabancı ülkede olduğu için sanki yabancı ülkeden giriyormuş gibi görünüyorsunuz bu sayede yasaklara takılmadan dolaşıyorsunuz.

Peki ktunnelin özellikleri nelerdir?
Ktunnel servisi tamamen ücretsizidir.Ktunnel'i kullanarak internette dolaştığınızda gizli yani görünmez olursunuz.Bu sayede sizi bulmak için çaba gösteren kişiler sizi bulamaz.Ktunnel servisi ayrıca trafik bilgilerinizi kayıt etmez yani internette girmiş olduğunuz siteler kayıt altına alınmaz ve başkaları tarafından tespit edilemez.

Ktunnel nasıl kullanılır?
Ktunnel kullanmak son derece basittir.Sayfasının üst kısmında yer alan link girme kısmına girmek istediğiniz web adresini yazacaksınız.Daha sonra giriş düğmesine basacaksınız.Tüm işlemler bu kadar artık dilediğiniz sayfa anında açılacaktır.

Peki Ktunnel İle Video İzlenir Mi?
Ktunnel sayesinde yasaklanan videolar'da hd kalitede izlenir.Mesel youtube üzerinde yasaklanan bir videonun linkini kopyalayıp link girme formuna yapıştırın ve giriş butonuna basın anında video'nun açıldığını göreceksiniz.


Yorumlar