Dns Değiştirme Programı 2017-2018

Dns Değiştirme Programı 2017-2018; hazırlanan bu sayfada dns değiştirme programına yer verdik.Manuel olarak uğraşmanıza gerek yok program aracılığıyla artık dns değiştirmek oldukça basittir.Hızlı ve güvenli bir internet için dns şarttır.Günümüzde Dns kullanmadan internette dolaşmak son derece zordur.Uygulanan yasaklar nedeniyle popüler sayfalar bir bir kapatılmaktadır.Kapatılan sayfalara ise dns değiştirerek yada ktunnel adlı proxy servisimizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Dilerseniz hemen Dns Değiştirme Programlarına geçelim...Altta tam tamına 11 adet dns değiştirme programı yer alıyor.En çok kullanılan ve en iyi olan programlar birden başlayarak sıralanmıştır.Dilediğinizi seçip indirip dns değiştirmenin keyfini sürebilirsiniz.

1.Hotspot Shield
WindowsYasaklı Sitelere Giriş Programı
Hotspot Shield, internet üzerinde kimliğinizi gizleyerek anonim olarak dolaşabileceğiniz ve yasaklı sitelere ekstra bir yazılıma ihtiyaç duymadan giriş yapabileceğiniz güçlü bir proxy programıdır.

2.VPN Unlimited
WindowsEngelli Sitelere Giriş Programı
VPN Unlimited ile kişisel bilgi güvenliğinizi sağlayabilir ve yasaklı sitelere erişebilirsiniz

3.UltraSurf
WindowsEngelli Sitelere Giriş Programı
UltraSurf, kullanıcılarına web üzerinde güvenli, gizli ve özgür bir ortamı ücretsiz bir şekilde sunan engelli sitelere giriş ve çevrimiçi güvenlik programıdır.

4.Tor Browser
WindowsGüvenilir ve Anonim Web Tarayıcısı
Tor Browser, çevrimiçi güvenliğinizi ve gizliliğinizi korumanın dışında engelli sitelere de giriş yapabileceğiniz güvenilir bir web tarayıcısıdır.

5.Betternet
WindowsÜcretsiz ve Sınırsız VPN Servisi
Betternet programını kullanarak bilgisayarınızdan sınırsız ve ücretsiz bir VPN servisine ulaşabilirsiniz.

6.ZenMate
WindowsÜcretsiz Proxy Programı
ZenMate ile proxyler üzerinden internete kolaylıkla giriş yapabilir ve kişisel gizliliğinizi muhafaza edebilirsiniz.

7.Spotflux
WindowsEngelli Web Sitelerine Giriş ve Güvenlik Programı
Engelli internet sitelerine girebilmek ve internette iz bırakmak istemiyorsanız bu programı kullanarak güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

8.TunnelBear
WindowsÜcretsiz VPN Programı

TunnelBear internet gizliliğinizi korumak ve kimliğinizi gizlemek için kullanabileceğiniz başarılı bir güvenlik yazılımıdır.

9.Hideman VPN
WindowsEngelli Sitelere Girmek için VPN Programı
Hideman VPN, girişi engellenen ve yasasklanan internet sitelerine kimliğinizi ortaya çıkarmadan anonim olarak giriş yapmanızı sağlayan yararlı ve etkili bir VPN programıdır.

10.SmartSafeDNS
WindowsDNS Değiştirme Programı
Smart Safe DNS ile güvenli ve engelsiz bir şekilde DNS ayarı değiştirip internet sitelerine girebilirsiniz.

11.OpenVPN
WindowsÜcretsiz VPN ve İnternet Güvenliği Uygulaması
Engelli sitelere giriş yapmak ve internetteki gizliliğinizi korumak için bu ücretsiz VPN uygulamasını kullanabilirsiniz.

PROGRAMLARI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

Yorumlar